Shërbime

MIRËSEVINI

NË HOTELIN TONË

Hotel Alba ndodhet në breg të detit në rrugën e Kunes në Shëngjin të Qarkut Lezh dhe ka plazhin e tij privat. Hoteli ndodhet në buzë të detit. Miqtë kanë mundësi të shijojnë restorantin tonë përpara hotelit, i cili ka një tarracë panoramike shumë të bukur në katin +1. Hoteli ka mundësi  parkimi në rrugë përpara tij dhe në katin -1. Çdo dhomë është e pajisur me TV me kanale të disa shteteve dhe po ashtu ka Internet me Wireless free.

Dhomat e hotelit ofrojnë pamje të gjithë natyrës përreth  të maleve, të lagunës, të portit, te qytetit dhe rreth 90% të tyre shohin detin. Krahas restorantit dhe barit, hoteli ka në kompleksin e vet një market ushqimor te larmishem në 350 m2 sip.

Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës “Nënë Tereza” ndodhet 43.5 km nga hoteli. Qyteti i Lezhës ndodhet 7km larg dhe  kalaja e Lezhës 8km larg.

HOTELIN TONË

Në hotelin tonë gjenden

  • 6 suita me Sogiorno
  • dhomë gjumi
  • koridor e dy ballkone
  • 42 dhoma me ballkon
  • 60 komplete plazhi (1 çader plus 2 shtretër)
  • Restorant, Bar, Market Ushqimor
  • Flota:
  • 5 barka pedalo, 4 barka cano
KALAJA
ROZAFA
KALAJA LEZH

Shërbime

Opsionale me pagesë shtesë

  • Larje e hekurosje rrobash personale
  • shetitje në det me barka me pedonale dhe cano