DHOMA

Suitat

Perbehen nga

Dhomat

Perbehen nga

 • dhoma e ndenjes (Sogiorno) e cila eshte e pajisur me:
 1. Divan këndor (që mund të bëhet krevat dopio)
 2. TV
 3. Tavolinë mesi
 4. Tavolinë ngrënie dhe 4 karrige
 5. Frigorifer
 6. Kondra bufe
 7. Ajër i kondicionuar
 8. Ballkon me një tavolinë e dy karrige
 9. Dritare me dopio xham të palstifikuara me grila
 10. Dhomë gjumi  e kompletuar me komo, raft, kondicionier etj.
 11. Koridor me portmando
 1. Krevat dopio per çifte
 2. Raft i madh rrobash
 3. Komo me pasqyrë
 4. Portmando për varje rrobash
 5. Ajër i kondicionuar
 6. Dritare të plastifikuara me xhama dopio, perde dhe roleta
 7. Tv
 8. Frigorifer
 9. Tualet
 10. Ballkon me 1 tavolinë dhe 2 karrige
 • tualet
 1. kabinë dushi të mbyllur
 2. WC dhe bide
 3. lavaman me ujë të nxehte dhe të ftohtë 24 orë
 4. 4 peshqirë për fytyrën dhe 4 për trupin
 5. dritare të plastifikuara me xhama dopio jotrasparent dhe roleta
 • ballkonet dhe korridori
 1. çdo suite ka dy balkone
 2. njërin tek dhoma e gumit dhe tjetrin tek dhoma e ndenjes
 3. ballkonet janë të pajisur me 1 tavoline, 2 karrige, dritë ndriçimi për natën, parmakë mbrojtës
 4. 5 suitat kanë pamje nga deti dhe një prej tyre në anësore
 5. çdo suitë ka korridorin e hyrjes me derë të bliduar, me çelës kartë elektronike, me portmando për varje rrobash dhe ndenjëse për valixhet